Diskusní téma: Diskuse

Datum: 05.10.2014

Vložil: Maky

Titulek: Re: Re: Re: ..fotbalovost v uvozovkách..

Dík, jen ještě jedna věc, netvrdím, že by Dušníky nebyly fotbalové, jen říkám, že podle mě preferovaly jednoduchou a na nás bohužel účinnou taktiku - rychlé protiútoky, kterých opravdu stačilo jen několik. My jsme si zápas podle mě prohráli sami, měli jsme ty šance dát a nebylo by se o čem bavit. Ať se vám daří.

Odpovědět

—————

Datum: 02.10.2014

Vložil: M.Poláček

Titulek: Re: ..fotbalovost v uvozovkách..

Pane,což takhle se podepsat?Závist,ještě anonymní,to je ubohost

Odpovědět

—————

Datum: 12.09.2014

Vložil: pavel hrubý

Titulek: sdělení

ahoj.dejte sem rozpis podzimních zápasu alespon áčka.dík.pavel hrubý

Odpovědět

—————

Datum: 19.09.2014

Vložil: Karel Vostrý

Titulek: Re: sdělení

Pavle, rozpis je už od července na těchto stránkách.. Je tu áčko i benfika.. Vlevo máš záložky - Áčko, Béčko. Tam to určitě najdeš.. Zdar Karel

Odpovědět

—————

Datum: 04.08.2014

Vložil: Maky

Titulek: tréninky+zápasy

Včera jsem byl na zápasu N. Ves - D. Dušníky, tedy našich soupeřů ve skupině. Byl jsem v šoku, N. Ves kompletní, D. Dušníky až na jednoho zraněného taky. My proti Hraštici? Chybělo 12 lidí! Probereme se už a začneme fotbal brát vážně? O nastávajícím víkendu dva zápasy áčko a béčko a vypadá to, že bude chybět asi pět až šest lidí!

Odpovědět

—————

Datum: 19.06.2014

Vložil: bezva

Titulek: bezva

bezva fotbal,bezva vedení,bezva mládež,bezva benfika,bezva bez diváku,jedete bezva.bezvadné

Odpovědět

—————

Datum: 24.06.2014

Vložil: Maky

Titulek: Re: bezva

Posmívat se umí každý, anonymně o to víc, dělat ale moc lidi nechtějí.

Odpovědět

—————

Datum: 30.06.2014

Vložil: Míla Poláček

Titulek: Re: bezva

Ty budeš určitě z Knína

Odpovědět

—————

Datum: 28.04.2014

Vložil: Maky

Titulek: tréninky

Tréninky tento a příští týden se přesouvají na středy, tj. na 30.4. a 7.5., a to od 19,00!

Odpovědět

—————

Datum: 16.04.2014

Vložil: daniel hnízdil

Titulek: brankářský kemp

Brankářská fotbalová škola pořádána již několik let na mělnicku.Rádi uvítáme nové tváře a zájemce,kteří mají chuť a vůli něco pro svůj růst udělat.Maximální věnování každému účastníkovi.Více info buď na www.mladibrankari.cz nebo na telefonu 774173014.Termíny jsou dva a to 29.6. až 4.7. a 4.7. až 9.7.2014.

Odpovědět

—————





Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904