Diskusní téma: Diskuse

Datum: 08.03.2015

Vložil: maky

Titulek: karneval

Děkuji všem, kteří přišli pomoct při úklidu po karnevalu....Nepřišel nikdo, kromě několika starých pánů...

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2015

Vložil: Radim Weber

Titulek: Děkuji

Chtěl bych na tomto místě poděkovat Novému Knínu za dobrých 8-9 sezón, které jsem zde mohl odehrát, bohužel po minulém podzimu jsem zde přestal mít chuť na fotbal, a pokud se fotbal dělá pro radost, tak to tu radost musí přinášet. Na Dobříši (doma na Dobříši) jsem do toho chuť znovu dostal (bez ohledu na to, zda tu chytám krajský nebo okresní přebor). A stejně jako jsem neměl důvod dlouho odejít z Knína, tak teď nemám důvod odcházet z Dobříše. Samozřejmě nikdy neříkej nikdy - rozhodně neodcházím ve zlém - ale v nejbližší době zůstanu na Dobříši. Ať se daří

Odpovědět

—————

Datum: 03.03.2015

Vložil: Hrubspetra@seznam.cz

Titulek: Re: Děkuji

hodně štěstí a děkujeme za vzorné byti v knínském fotbale

Odpovědět

—————

Datum: 09.02.2015

Vložil: Daniel Hnízdil

Titulek: Brankářský kemp

Dobrý den ,rád by jsem Vás upozornil na naše stránky www.mladibrankari.cz,kde najdete více info o letních kempech konaných na začátku prázdnin.S pozdravem Hnízdil Daniel.

Odpovědět

—————

Datum: 01.02.2015

Vložil: maky

Titulek: los

Na stránkách jednotlivých týmů los pro jaro.

Odpovědět

—————

Datum: 23.11.2014

Vložil: Standa

Titulek: kineziologické tejpy

Vážení sportovní přátelé,

Dovoluji si Vám nabídnout kineziologické tejpy v našem nově otevřeném obchodě www.tapestore.cz
Naše tejpy Vám pomohou od bolesti svalů, kloubů a posunou hranice Vašeho výkonu.

V případě zájmu je možné pro sportovní kluby dohodnout individuální ceny.
Neváhejte a kontaktujte nás.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našem obchodě.
www.tapestore.cz
tapestorecz@gmail.com

Odpovědět

—————

Datum: 01.11.2014

Vložil: Maky

Titulek: Velká Lečice

V článku o utkání béčka s Lečicí odkaz na reportáž na stránkách soupeře.

Odpovědět

—————

Datum: 29.10.2014

Vložil: Maky

Titulek: fotky Lečice

Při otevření utkání s Lečicí nad střelcem odkaz na foto z tohoto utkání.

Odpovědět

—————

Datum: 29.10.2014

Vložil: Hoři

Titulek: Fotky

Nazdárek,tady posílám odkaz na zápas v Lečicích,pár foteček..https://tj-sokol-velka-lecice.rajce.idnes.cz/..a až bude referát tak Vám ho mužu taky zaslat,pokud o něj stojíte..zatím zdar a mnoho sil do zbívajících kol..co tak čtu a viděl sem tak prohry jsou kurva smolnééé..

Odpovědět

—————

Datum: 29.10.2014

Vložil: maky

Titulek: Re: Fotky

Díky, proti Vám určitě nebyla smolná, nebyl jsem tam, ale zkrátka se to sešlo tak, že jsme přijeli s lidmi, kteří mohli. Nechceme se vymlouvat a navíc platit pokutu, v okresu nám napařili 6000 Kč, což je nehoráznost, ale hlavně, že se výboři baví. Určitě mi to pošli na knínský mail. Na jaře to už doufám bude na férovku.

Odpovědět

—————





Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904