Diskusní téma: Diskuse

Datum: 29.10.2014

Vložil: Hoři

Titulek: Re: Re: Fotky

Oukej..a z lidma to vím jak to je..a určitě lepší přijet nějak slepenej než dávát nějaké nesmyslné pokuty..

Odpovědět

—————

Datum: 28.10.2014

Vložil: michal

Titulek: dg

vy máte objektivního písaře článků,ta poslední věta ze zápasu v dušníkách mě dojala,a to se potkala mužstva z obou polů tabulky,tak jste měli přivézt to béčko,co hraje když ,se vám to sejde s áčkem a rozdíl by byl přesně jako v tabulce

Odpovědět

—————

Datum: 29.10.2014

Vložil: Maky

Titulek: Re: dg

Pro vysvětlení, tentokrát byli hlavně florbalisti....Nevěděl jsem, že to píšeme pro fandy Dušník...

Odpovědět

—————

Datum: 29.10.2014

Vložil: Maky

Titulek: Re: Re: dg

A ještě dovětek. I průměrně inteligentní člověk si může porovnat sestavu áčka z Mníšku se sestavou béčka v Dušníkách. Z ní hrál pouze jeden hráč, takže musí být jasné, že v Dušníkách hrála právě naše Benfika. To, že se neschází takto každý týden, je věc jiná.

Odpovědět

—————

Datum: 29.10.2014

Vložil: michal

Titulek: Re: Re: dg

tak to máte slušny fotbalisty a florbalisty,né v klidu,jen jsem reagoval,že máte každej tejden jinej mančaft,vše v poho,at se daří

Odpovědět

—————

Datum: 20.10.2014

Vložil: Maky

Titulek: Fotky Kamýk

Poslali mi fotky z utkání s Kamýkem. Bomba, jak je tam zachycena ta situace v poslední minutě. Pod článkem odkaz!

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2014

Vložil: Maky

Titulek: Foto Nová Ves

Pod článek s Novou Vsí jsem přidal odkaz na fotografie z tohoto utkání.

Odpovědět

—————

Datum: 28.09.2014

Vložil: xy

Titulek: ..fotbalovost v uvozovkách..

...závidím Novému Knínu nového Hanse Christiana, takový pohádkář nikde pár století nevyrostl. Nešťastně prohráváte s nefotbalovými mužstvy, za přispění rozhodčích, hm..
Viděl jste,milý pane, v Dušníkách třeba zákroky toho čuněte ve vašem dresu s osmičkou na zádech? Několik surově pokopaných hráčů bez míče, úder pěstí do břicha obránce, plivání po divácích na tribunu - to je fotbalovost ve vašem podání?? Děkujeme, nechceme... A ten vámi kritizovaný rozhodčí to nechal být, podobně jako spoustu dalšího, třeba i kvůli tomu hysterikovi na vaší lavičce - nejste-li jím právě vy...

Odpovědět

—————

Datum: 28.09.2014

Vložil: Maky

Titulek: Re: ..fotbalovost v uvozovkách..

O rozhodčím jen tak mimochodem v článku není ani slovo. Jen by to chtělo změnit repertoár, po roce se opět opakujete, po vaší šťastné výhře proti našemu béčku v St. Huti ve stejném poměru jste psal úplně to samé. Škoda , že si o vašem výkonu nemůžeme přečíst na vašem webu. Nebo jen závidíte?

Odpovědět

—————

Datum: 04.10.2014

Vložil: xy

Titulek: Re: Re: ..fotbalovost v uvozovkách..

...asi máte i pravdu, bez emocí a s odstupem to člověk bere jinak
...jsou i důležitější věci než fotbal
...ať vám to šlape a všichni se tím fotbalem bavíme...

...a za váš web palec nahoru, i za to že tu dáváte prostor všem názorům...

Odpovědět

—————





Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904