Diskusní téma: Diskuse

Datum: 17.08.2015

Vložil: Maky

Titulek: Reportáž na webu sokola Lipence

Pod článek z Lipenců jsem dal odkaz na reportáž od domácího webmastera. Jsou tam navíc dvě fotografie.

Odpovědět

—————

Datum: 29.05.2015

Vložil: Fotbalon.cz

Titulek: Statistiky klubu a hráčů

Ahojte,
zkoušeli jste již Vaše předzápasové statistiky na Fotbaloně jako ostatní kluby?
Malá ukázka z táboru jiného týmu :) https://fotbalon.cz/statistiky-zapasu/6909
Fotbalon.cz, pro český fotbal, jak si ho chceme pamatovat.

Odpovědět

—————

Datum: 03.05.2015

Vložil: xy

Titulek: sestav(a)y

...zajímavé čtení, ty vaše referáty, jeden musí občas vyrolovat nahoru, aby zjistil o které soutěži právě čte, u střelců téměř bez vyjímky..

...a co ta záložní jedenáctka, to jsou jen sponzoři kteří ty žoldáky platí?...třeba by mohli i někdy vzít hrábě a trochu porovnat to velkoměstské drnoviště, aby vám třeba nezahýbalo s lemply od sousedů ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 04.05.2015

Vložil: Pan Otázka

Titulek: Re: sestav(a)y

Něco jsem, prosím tě, nepobral.. Chápu to, že ty nejsi schopen v paměti udržet nějakou informaci po čtení dalšího textu, takže musíš rolovat nahoru dolů jako absolvent ZŠ praktické.. To je mi celkem jasný.. ale uniká mi to spojení " u střelců bez výjimky" - to mi tam nějak neštimuje - vysvětli mi to, prosím... A ten další odstavec jsem nepochytil už vůbec... Jinak knínské hřiště je teď bída, to ví každý, kdo tam hraje a hrál.. Díky za vysvětlení pane xy. Zatím čau, tvůj spolužák Jarmil ze zvláštní.

Odpovědět

—————

Datum: 05.05.2015

Vložil: maky

Titulek: Re: Re: sestav(a)y

Předběhl jsi mě, vůbec jsem nepochopil, o čem je řeč.

Odpovědět

—————

Datum: 14.04.2015

Vložil: xy

Titulek: ...pohádka pokračuje..

...bravo, Hansi Christiane, napjatě jsem čekal jak se vyrovnáte s fraškou kolem nevyloučení vašeho brankáře v sobotním zápase....a on byl neúmyslně trefen míčem do obou rukou naráz :-)))
...tleskám a klaním se talentu pohádkářovu..

Odpovědět

—————

Datum: 14.04.2015

Vložil: yx

Titulek: Re: ...pohádka pokračuje..

Táhni do Dušníků !!! Rozhodčí tak rozhodl, tak za to nemůže klub !!! Dušníky jedem ! Ty a celá ta vaše dědina, jste jak z pohádky !

Odpovědět

—————

Datum: 14.04.2015

Vložil: maky

Titulek: Re: ...pohádka pokračuje..

Je zvláštní, jak lidi neumějí číst a pak se cpou na web. Obrat rozhodčí zřejmě usoudil, že šlo o neúmyslné hraní rukou, je si myslím jasný, kartu brankář dostal, ale jen žlutou, za to nemůže ani ani autor, ani Knín... Stejně tak za situaci, kterých bylo ostatně mnohem víc, Machač měl mít ve 2. minutě žlutou a v asi v 30. min. druhou za faly zezadu bez snahy hrát míč....Dostal jen jednu, tu druhou, ale nekomentujeme to....

Odpovědět

—————

Datum: 06.04.2015

Vložil: maky

Titulek: Podlesi

Reportáž z Podlesi i Hutě v pondělí večer.

Odpovědět

—————

Datum: 23.03.2015

Vložil: David

Titulek: FOTBALON.CZ

Ahojte, budeme rádi když se i vy přidáte k projektu Fotbalon.cz a rozšíříte již 2200 registrovaných klubů v ČR.

Pomáháme klubům jednoduchou a zábavnou formou dokumentovat jejich fotbalovou současnost a minulost.

Naleznete u nás spoustu zajímavých statistik, porovnání a funkcí.

Těšíme se na vás,
www.fotbalon.cz
info@fotbalon.cz

Odpovědět

—————





Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904