25.09.2022 20:59

Mladší žáci stále bez ztráty bodů

O. Vestec - SK Nový Knín/N. Ves 6:4 (3:2)

Když na začátku druhé půle naši dorostenci vyrovanali na 3:3, zdálo se, že tentokrát bez bodu nezůstaneme. Jenže pak sudí nařídil pokutový kop proti nám za ruku, o kterou se náš hráč při pádu opíral, tím se domácí tým dostal na koně a využili toho k dalšímu svému vítězství.

SK Nový Knín/N. Ves - SK Petrovice 4:2 (1.1)

Další pěkné představení našich starších žáků, kteří zejména díky výkonu ve druhé půli dokázali proti velmi dobrému soupeří tentokrát dovést utkání do vítězného konce.

1. FK Příbram/Pičín B dívky - SK Nový Knín/N. Ves A 2:4 (0:2)

Mladší žáci pokračují ve vítězném tažení, tentokrát vyhráli nad dívčím mužstvem z okresního města.

SK Nový Knín - 1. FK Příbram, fotbalová akademie 8:14

Přes statečný výkon naše mladší přípravka v dalším kole opět prohrála.

S. Dal. Dušníky/Milín B - SK Nový Knín/N. Ves B 1:5 (1:3)

Proti velmi mladému mužstvu odehráli naši béčkoví dorostenci jednoznačný zapas, skóre však mělo být mnohem vyšší, jenže to bychom nesměli zahazovat i ty nejvyloženější šance.