05.10.2022 10:21

S. Dal. Dušníky/Milín B - SK Nový Knín/N. Ves B 1:5 (1:3)

Proti velmi mladému mužstvu odehráli naši béčkoví dorostenci jednoznačný zapas, skóre však mělo být mnohem vyšší, jenže to bychom nesměli zahazovat i ty nejvyloženější šance.

Utkání probíhalo podle očekávaného scénáře, až na samý úvod, když snad naši hráči byli myšlenkami ještě v kabině. To se prosadil domácí J. Trčka. Pak se ale náš tým rozjel a do poločasu vstřelil tři pěkné branky. Za zmínku stojí především ta třetí, kterou vsítil J. Kůr po nádherné hlavičce po rohovém kopu.

Jenže druhý poločas naši hráči začali laxně, dostávali se sice do šancí, ale trestuhodně zahazovali. A když se k tomu přidala nechuť většiny hráčů běhat, úroveň zápasu upadla do podprůměru, protože domácí tým nebyl schopen této naší bohorovnosti využít. Až teprve čtvrt hodiny před koncem jsme opět přidali a dvěma brankami jsme si zvedli renomé a splnili úlohu jasného favorita. 

Sestava: Kramer - Holan, Soukup, Záruba, Vávra - Souček - Kukla, Kůr, Matějka, Stingl - Rampas

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904