19.07.2021 17:44

Začínáme s Nečíní

Po několika změnách OFS zaslal o víkendu snad konečné přidělení čísel pro týmy jednotlivých soutěží. Z nich vypývá, že soutěž okresního přeboru mužů začne až 4. kolem (1. hraném), a to o víkendu 21. až 22. srpna. Vzhledem k tomu, že máme požadovanou sedmičku, los nám přisoudil tým s jedenáctkou, tedy nováčka Sokol Nečín. Zopakuje se tak loňské první kolo poháru. Následující týden v 5. kole (2. hraném) přivítáme na domácím hřišti SK Jince.

První dorost začne krajskou 1. A třídu stejný víkend, a podle všeho to doma bude FC Jílové. O místě utkání se ještě rozhodne, vzhledem k tomu, že do soutěže vstoupíme opět stejně jako u dalších kategorií (béčkový dorost, starší žáci a tentokrát i mladší žáci) společně se Sokolem Nová Ves pod Pleší. 

Béčkový dorost svou soutěž zahájí až o víkendu 5. a 6. 9. a v prvním kole asi pojede na okres Beroun, konkrétně do Všeradic. To proto, že letos přebor dorostu hrají nejen týmy z našeho okresu, ale také berounského. 

Starší i mladší žáci začnou ve stejný termín, a to o 28. a 29. srpna. Starší by měli jet do Jesenice, mladší do Milína nebo Tochovic, protože i v tomto případě se tato dvě mužstva sdružila. 

O formě soutěží přípravek se ještě nerozhodlo, takže o nich budeme informovat později.

Jen dodáme, že definitivní podobu budou mít soutěže po losovacím aktivu, který se koná 23.7., který by ještě mohl přinést některé změny. 

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904