Začínáme s Nečíní

19.07.2021 17:44

Po několika změnách OFS zaslal o víkendu snad konečné přidělení čísel pro týmy jednotlivých soutěží. Z nich vypývá, že soutěž okresního přeboru mužů začne až 4. kolem (1. hraném), a to o víkendu 21. až 22. srpna. Vzhledem k tomu, že máme požadovanou sedmičku, los nám přisoudil tým s jedenáctkou, tedy nováčka Sokol Nečín. Zopakuje se tak loňské první kolo poháru. Následující týden v 5. kole (2. hraném) přivítáme na domácím hřišti SK Jince.

První dorost začne krajskou 1. A třídu stejný víkend, a podle všeho to doma bude FC Jílové. O místě utkání se ještě rozhodne, vzhledem k tomu, že do soutěže vstoupíme opět stejně jako u dalších kategorií (béčkový dorost, starší žáci a tentokrát i mladší žáci) společně se Sokolem Nová Ves pod Pleší. 

Béčkový dorost svou soutěž zahájí až o víkendu 5. a 6. 9. a v prvním kole asi pojede na okres Beroun, konkrétně do Všeradic. To proto, že letos přebor dorostu hrají nejen týmy z našeho okresu, ale také berounského. 

Starší i mladší žáci začnou ve stejný termín, a to o 28. a 29. srpna. Starší by měli jet do Jesenice, mladší do Milína nebo Tochovic, protože i v tomto případě se tato dvě mužstva sdružila. 

O formě soutěží přípravek se ještě nerozhodlo, takže o nich budeme informovat později.

Jen dodáme, že definitivní podobu budou mít soutěže po losovacím aktivu, který se koná 23.7., který by ještě mohl přinést některé změny.