19.07.2017 19:50

Všenorský SK - SK Nový Knín 1:3 (0:1)

V skrytu duše jsme s ohledem na poslední výsledky domácích odjížděli k Berounce s touhou na tři body. A ono se to povedlo! Po skvělém výkonu, který nesnižuje ani to, že domácí nastoupili hned bez několika zraněných opor, jsme odehráli partii, při které nebylo znát, kdo hraje o záchranu a kdo až dosud o horní patra tabulky.

Představili jsme se jako kompaktní tým s řadou pěkných akcí na jeden dotek. Do vedení jsme se dostali zásluhou probuzeného J. Poučka, stejný hráč zvyšoval hned v úvodu druhého poločasu už na 2:0. Dál jsme se prezentovali líbivým, kombinačním fotbalem, což oceňovali i domácí fandové. A když v 78. minutě po rohu L. Vostrého zvyšoval jak jinak než hlavou J. Svárovský na rozdíl už tří branek, o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Domácí snížili až v poslední minutě z trestného kopu exligistou Svátkem.

Branky: 15., 47. Pouček, 78. Svárovský

Sestava: Petřík - Sekýt (46. Chlumecký), Svárovský, Lomoz, Vlasák R. - Stočes (71. Tuháček), Kozohorský, Fiala, Vostrý L. - Slezák, Pouček