Vítězem tentokrát MFK Dobříš

29.06.2020 12:29

Snad nejvyšší úrovní v historii se prezentoval letošní ročník turnaje internacionálů s názvem Memoriál Ády Bakose. Všechny zápasy hrané na 2x35 minut měly patřičnou kvalitu, byly vyrovnané, takže dlouho nebylo jasné, kdo bude hrát finále a kdo o třetí místo. To platilo i o zápasech o konečné umístění.

Semifinálové zápasy:

SK Nový Knín - TJ Sokol Malá Hraštice 6:3

Hosté domácí favority překvapili a ještě v 50. minutě vedli 3:1. Jenže za velkého vedra odešli fyzicky, čehož hráčsky vyrovnanější soupeř využil a nakonec výsledek obrátil.

MFK Dobříš - TJ Prostřední Lhota 4:3

Obdobný průběh jako mělo první utkání. Favorizovaný dobříšský celek sice šel do vedení, jenže Lhota vyrovnala a brzo šla do vedení. O utkání opět rozhodla síla lavičky, kterou Dobříš měla silnější a hlavně početnější, takže ve druhé půli strhla výhru na svou stranu.

Utkání o třetí místo:

TJ Prostřední Lhota - TJ Sokol Malá Hraštice 6:2

Další vyrovnaný zápas předvedli poražení z dopoledních utkání, hlavně v první půli. Ve druhé už lhotecké mužstvo dominovalo a unaveného soupeře dorazilo několika pěknými góly.

Utkání o první místo:

SK Nový Knín - MFK Dobříš 1:2

Do utkání lépe vstoupilo hostující mužstvo a zaslouženě vyhrálo první poločas 1:0. Ve druhém se sice domácí snažili o zvrat, ale na dobře připravený tým hostů to tentokrát nestačilo, takže pohár převzali nakonec borci MFK Dobříš.