Úspěch žáků v Říčanech

09.03.2020 08:15

Starší žáci si tentokrát vedli na turnaji v Říčanech, který se hrál v počtu 7+1, mnohem lépe než před měsícem. Po třech výhrách a třech remízách obsadili tentokrát konečné skvělé druhé místo. 

SK Nový Knín - Běchovičtí sršni 0-0

V úvodu byl zápas vyrovnaný, postupně jsme začali být aktivnější, jenže jsme své šance neproměnili. 

SK Nový Knín - AFK Most 2:0

Celý zápas jsme byli jasně lepším týmem, což jsme vyjádřili dvěma góly.

Branky: Kramer, vlastní

SK Nový Knín - Dolní Břežany 1:0

Odvetu únorového zápasu, který jsme prohráli 0:3, jsme zvádli mnohem lépe, šli jsme do vedení, které jsme udrželi i díky několika výborným zákrakům našeho gólmana.

Branka: Rampas

SK Nový Knín - Radim 1:0

Brzo jsme vyhrávali o gól po samostatném průniku, několik šancí jsme sice nedali, utkání jsme ale dovedli v pohodě do vítězného konce.

Branka: Záruba

SK Nový Knín - Dubeč 1:1

Další odveta z února se nám tolik nepovedla. Šli jsme opět do vedení po nádherné bombě M. Vlasáka z trestného kopu, měli jsme ještě další šance, jenže soupeř vyrovnal po otočeném autu, když jsme přestali hrát a sudí hru nepřerušil.

Branka: Vlasák

SK Nový - Union Vršovice 0:0

Se čtvrtým týmem pražského přeboru a pozdějším vítězem turnaje jsme pozorně bránili a až na jednu situaci jsme ho nepustili do žádné šance. Postupně jsme začali být aktivnější, soupeř znervózněl, jeho hráči to neunesli a některé situace nevhodně komentovali. Reakce rozhodčího? Místo trestů ukončil zápas, i když do konce ještě zbývaly asi dvě minuty, takže jsme s výsledkem už nic udělat nemohli.

Sestava: Soukup - Kramer, Kučík, Mašek, Pavlík, Rampas, Souček, Španěl, Tesař, Vlasák M., Záruba

Tabulka: 

1. Union Vršovice

2. SK Nový Knín

3. Běchovičtí sršni

4. Čechie Dubeč

5. Viktoria Radim

6. Dolní Břežany

7. AFK Most