17.04.2022 17:00

TJ Sokol Trhové Dušníky - SK Nový Knín 0:1

V neděli 17.4. se naše mužstvo vypravilo do fotbalového svatostánku v Trhových Dušníkách, který je znám tím, že jej v zimě domácí hráči díky dostatečnému sklonu využívají jako sjezdovku. Na extrémně dlouhém hřišti se hrál tedy skutečně fotbal “nahoru-dolu“. Zatímco domácí se snažili o křižné centry za obranu, naše mužstvo se pokoušelo prokousat obranou kombinačně. Trhovky se dostávali spíše do střeleckých pokusů zpoza vápna, se kterými se však bravurně vypořádal neprůstřelný Petřík. Naši chlapci trpělivě kombinovali a čekali spíše na stoprocentní brankovou příležitost. Hned ke dvěma jsme se propracovali již v prvním poločase, ale zbrklost v zakončení rozhodla o trvajícím bezgólovém stavu. Obě obrany často chytali útočníky do svých ofsajdových pastí a rozhodčí Souček tak raději zahnal oba celky do šaten, aby si jeho stále mávající asistenti na čarách mohli ošetřit bolavé paže. Do druhého poločasu jsme šli se svahovou nevýhodou, nákopy domácích tak létaly dále a byly mnohem nebezpečnější, ovšem Vlasák se Šiškou neponechali nic náhodě a nekompromisně odráželi vysoké míče. Po šancích na obou stranách se v 80. minutě nechytatelně prosmýkl kolem postranní čáry Aleš Kopecký, několika tanečními kreacemi se dostal až do pokutového území a na zadní tyči našel talentovaného štírka Radu. Ten ránou pod víko z bezprostřední blízkosti nedal brankáři Krejzovi šanci zasáhnout. Po závěrečném tlaku domácích už se skóre neměnilo a Nový Knín tak získal první jarní tříbodový skalp.

 

sestava: Petřík (b), Čálek, Vlasák (c), Šiška, Jiráň, Kopecký 84', Foltýn, Slunečko, Rada, Stočes, Stránský 88'

 

náhradníci: Patera 84', Čihák 88', Tesař

střelec: Rada 81'

 

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904