10.06.2019 12:17

Starší žáci zřejmě druzí, mladší šestí

S. Sedlec-Prčice - SK Nový Knín 0:11 (0:5)

Jednoznačný průběh zápasu starších žáků, a to i přesto, že chybělo šest hráčů, takže museli zastoupit tři borci z kádru ml. žáků. K obsazení druhého místa musíme porazit Novou Ves.

Branky: Mařík Š. 7x, Váňa, Záruba, Dopita L., Mařík V.

Sestava: Křivonoska - Váňa, Dopita L., Dopita A., Vlasák M. - Souček, Mařík V., Pavlík, Vlasák V. - Mašek, Mařík Š., střídali Záruba, Kučík J.

Sp. Příbram B - SK Nový Knín 7:0 (4:0)

Neutekly ani tři minuty a už ml. žáci prohrávali 0:3. Hráli bez zájmu, pohybu, aktivity. Teprve ve druhém poločasu jsme ukázali několik pěkných akcí, bohužel bez gólového zakončení. K obsazení šestého místa, což je bezesporu úspěch, potřebujeme, aby náš soupeř porazil v posledním kolem Sedlčany.

Sestava: Hájek Matěj - Hříbal, Dopita A., Mašek - Smrčina, Belka, Souček - Vandas, střídali Hájek Michal, Holubovský, Wiedermannová

SK Nový Knín - L. Bohutín 7:7

Další remizový zápas přípravky
Sestava: Moravec - Funěk, Groulík, Holubovský, Kontur, Wiedrmannová, Zelenka J. Zelenka M..