26.03.2023 14:36

Soutěže mládeže začaly

SK Votice - SK Nový Knín/N. Ves 6:4 (3:3)

Na umělé trávě jsme v první půli byli lepším týmem, vedli jsme dokonce 3:1, jenže v závěru jsme polevili a domácí vyrovnali, když třetí gól dali v 45. minutě z pokutového kopu. Také ve druhé polovině jsme převáděli lepší fotbal, jenže jsme svou převahu nezužitkovali. Když už se zdálo, že dotáhneme utkání do zdárného konce a odvezeme si alespoň bod, domácí útočník hrubým faulem zlikvidoval našeho brankáře, jenže sudího píšťalka zústala němá. Bohužel po chvíli se už ozvala, když votický hráč teatrálně padnul v naší šestnáctce - pokutový kop, který domácí proměnili. A aby toho nebylo dost, po chvíli asistent mával ofsajd, sudí zdvižený praporek ale nereflektoval, nechal hrát a další střet našeho obránce s útočníkem znovu ocenil pokutovým kopem, který opět domácí hráč zužitkoval.

Branky: 2x A. Petrák, V. Mařík, Š. Mařík

Láz/Obecnice - SK Nový Knín/N. Ves 2:6 (0:3)

Oba týmy se snažily o útočný fotbal, jenže dlouho bez řádného zakončení. A tak přišla 28. minuta, krásné uvolnění D. Němce, tan sběhl do šestnáctky a bombou pod víko nás dostal do vedení. Po chvíli jeho bratr Rudolf sledoval míč, využil chyby obránce a zvýšil náš náskok na dvě branky. A těsně před přestávkou P. Hůlka zády k brance z hranice vápna přihrál proti noze N. Šustrové a ta bombou uzavřela účet prvního poločasu. Domácí mužstvo nastoupilo do druhé půle s tím, že se pokusí skóre srovnat, jenže zapomínalo na zadní vrátka, my jsme se poměrně snadno dostávali do děravé obrany a tak skóre utěšeně narůstalo v náš prospěch, a to jsme ještě trefili třikrát konstrukci branky. Snaha domácích byla korunovaná až v závěru, kdy vstřelili dvě branky.

Branky: 3X R. Němec, 2x D. Němec, N. Šustrová,