Sokol Slapy - SK Nový Knín B 0:1 nedohráno

05.08.2013 07:20

Ke svému prvnímu přípravnému utkání nastoupilo také naše béčko. Po celou dobu, kdy se ve Slapech hrálo, bylo lepším mužstvem, po krásné kombinaci šlo také do vedení, jenže zápas přerušila bouřka s krupobitím, takže se zápas už nedohrál.

Od samého začátku jsme hráli s chutí, na nezvykle šikmém hřišti jsme předvedli řadu pěkných kombinací, jenže to zakončení! Oba útočníci a také záložníci měli za první půlhodinu na svých kopačkách několik vyložených příležitostí, jenže nedali. A tak málem šli do vedení domácí, kteří hráli jen na brejky, které jsme jim dvakrát nebo třikrát nabídli nepřesnou přihrávkou. V jednom případě nás zachránilo břevno, ve druhém vytáhl skvělý zákrok náš brankář.

Zaslouženého vedoucího gólu jsme se nakonec dočkali, když jsme asi v 30. min vyšachovali obranu a F. Sklenář pečetil přihrávku J. Poučka do prázdné branky. Jenže nad Slapy se postupně zatáhlo, spustila se bouřka s lijákem a krupobitím a tak rozhodčí utkání v asi 35. minutě přerušil. To se nakonec nedohrálo, protože hřiště už nebylo způsobilé další hry.

Branka: Fr. Sklenář

Sestava: Weber - Sládek, Petřík, Vostrý, Stočes - Kukla, Rákosník, Kozohorský, Krmela - Pouček, Fr. Sklenář, na střídání byli připraveni Reisser, Hájek