10.04.2022 16:30

SK Nový Knín - TJ Tatran Sedlčany 0:2

V neděli 10.4. jsme za aprílového počasí přivítali mužstvo TJ Tatran Sedlčany C. Hned v 5. minutě nepohrdl darovanou příležitostí hostující Krůta a poslal tak hosty do brzkého vedení. Přesto naši chlapci pokračovali ve tvrdém pressingu. Dostali jsme se do mnoha brankových příležitostí, ale zbrklost a nekvalita v koncovce rozhodla o poločasovém výsledku 0:1. Ve druhém poločase jsme ještě usilovněji tlačili na soupeře a nutili ho k mnoha chybám. Ovšem v 67. minutě jeden z hostujících útočníků využil zmatku na polovině hřiště, vypíchl míč našim obráncům a běžel vstříc tváří v tvář brankáři Petříkovi. Než se však dostal k zakončení, přijel na svých závodních saních Milan Kočí a daleko za hranicí pravidel přerušil útok soupeře. Vědom si svého prohřešku ani vulgárně neprotestoval, když jeho počínání rozhodčí ohodnotil červenou kartou. Krátce po tomto incidentu se z protiútoku prosadil Šťovíček a poslal hosty do dvoubrankového vedení. Strach o dostatek teplé vody ve sprše vedl po pár minutách k pěstní výměně názorů mezi Pazderkou a Pecholtem. Oba byli ohodnoceni červenou kartou a hřiště opět prořídlo. Zbytek našeho mužstva se stále snažil o dobytí Mošničkovy branky. Ovšem impotence našich útočných hráčů nebrala konce a skóre se tak do závěrečného hvizdu již neměnilo. K příštímu zápasu pozval realizační tým doktora Uzla, který by měl pomoci tento problém vyřešit.

sestava: Petřík (b), Kočí Milan, Vlasák ©, Pazderka, Jiráň 46‘, Rada 80‘, Foltýn, Slunečko 80‘, Čálek, Stočes, Stránský

náhradníci: Šiška 46‘, Kramer (b), Kočí Matěj 80‘, Patera 80‘