28.10.2014 13:40

SK Nový Knín - TJ Sokol Bělčice 3:2 (2:2)

Se sousedem v tabulce, týmem Sokola Bělčice, si konečně mladší žáci připsali do tabulky další tři body. Po vyrovnaném poločase jsem v závěru utkání přidali ještě jeden zásah a vyhráli jsme 3:2.

V úvodu jsme soupeře zatlačili do defenzívy, útoky jsme podnikali hlavně po naší levé straně, kde s chutí opět hrál F. Stracený. Po jím nastřelené tyčce jsme díky němu šli po chvíli do vedení 1:0. A když jsme nedali další šance, a to i díky skvělým zákrokům hostujícího brankáře, přišel trest, když se prosadila jediná dívka na hřišti v sestavě Bělčic střelou pod břevno. Po zmatku před vlastní brankou jsme si vzápětí dali druhý gól sami. Závěr poločasu jsme ale opět soupeře zatlačili k jeho brance, nastřelili jsme dvakrát konstrukci branky, aby se konečně znovu trefil F. Stracený. Druhý poločas byl dost neurovnaný, hosté zlobili z brejků, dvakrát nás skvěle zachránil M. Křivonoska v brance, abychom si v samém závěru opět po akci F. Straceného zajistili vítězství J. Dvořákem.

Branky: 2x Stracený, Dvořák

Sestava: Křivonoska - Douša, Dvořák, Hondlík, Houska, Kudrna, Slabihoudek, Stracený, Šefl, Vandas.