17.02.2013 18:02

SK Nový Knín - Sokol Nečín 6-1 (3-1)

O víkendu odehrálo mužstvo Nového Knína další přípravný zápas. Tentokrát byl soupeřem účastník I.B třídy Sokol Nečín. Rozdíl soutěže byl znatelný hned od úvodních minut, snad kromě prvních deseti minut, kdy se oba týmy spíše seznamovaly s míčem. Teprve potom začala výrazná převaha Ševců dirigovaná ze středu zálohy Bouškou. Jako první se prosadil Vlasák, kterého našla za obranou milimetrová přihrávka. Po několika daších pokusech ze střední vzdálenosti a nepřesných zakončení z blízka, se po chybě brankáře protlačil ke skórování Šustr. Nečín se do náznaků šancí dostávala jen po drobných chybách v obraně Knínských, který naštěstí příliš nebylo. A tak v závěrečné minutě opět udeřili Ševci, tentokrát Drechsler technicky přehodil brankáře. Půle tak skončila 3:0.
Do druhé půle vstoupili Knínští suverénně a Nečínští hráči čím dál tím více zaostávali fyzicky. Postupně Ševci přidali další tři góly a nedali soupeři sebemenší šanci. Teprve za stavu 6:0 se do pokutového území prodral Gregor a Svárovský jej poslal k zemi. Nařízenou penaltu proměnil s přehledem sám faulovaný. To byl také poslední moment celého utkání.
Branky: Krmela 2, Šustr 2, Drechsler, Vlasák – Gregor (pen.)
Nový Knín: Weber – Šustr, Svárovský, Tomeček, Vlasák – Vostrý L., Bouška, Plot, Lomoz – Drechsler, Ducho. Střídali: Sklenář F., Fiala, Chlumecký, Krmela

(web)

 

 

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904