04.09.2017 10:51

SK Nový Knín - SK Votice 2:3 (0:0)

Doslova vyhraný zápas dokázalo naše áčko prohrát, kdo neviděl, neuvěří! Zhruba šedesát minut bylo jednoznačně lepším mužstvem, v prvním poločase ale nedalo hned čtyři vyložené šance. Ve čtvrthodině po přestávce jsme už dvě příležitosti proměnili, ale ani to nestačilo. Hosté kromě nákopů vlastně nic nepředvedli, bohužel jim to stačilo. A když jsme vyklidili střed hřiště a netaktickou hrou jsme soupeři umožnili za následné tři minuty vyrovnat, byla jen otázka času, kdy Votičtí naše vyčerpané mužstvo dorazí. Těsně před koncem jsme jim to umožnili a tak si s ohledem na průběh zápasu vezou hodně šťastně tři body. 

První půle vyzněla jednoznačně pro nás, hráči se výborně pohybovali, u míče byli ve většině případů dřív než hosté, kteří působili hodně zakřiknutým dojmem. Míče jen nakopávali a za prvních čtyřicet pět minut se do naší šestnáctky dostali snad jen v jednom případě, kdy centr z pravé strany byl dost nepřesný. Za to my jsme hráli s chutí, jenže jsme vůbec nezvládli koncovku. J. Pouček třikrát a T. Slezák jednou se ocitli sami před gólmanem hostů, jenže vždy prováhali správný okamžik a konstrukci buď netrefili nebo si se střelou poradil brankář hostů.

Začátek druhé půle pokračoval podle stejných not. Jen s tím rozdílem, že jsme se konečně trefili. A kým jiným, než J. Poučkem, který ale proměnil až čtvrtou svou šanci. A pak přišel pětiminutový úsek zápasu, který zcela změnil poměr sil na hřišti. V 62. minutě zvyšoval znovu J. Pouček. Jenže s dvougólovým vedením jsme se vypořádali jak nějací žáčci, z taktiky bychom dostali bezpochyby nedostatečnou. Hned v 63. minutě jsme zahrávali trestný kop z levé strany šestnáctky, jenže tak špatně, že jsme ani nezakončili, hosté se zmocnili míče a v duchu svého dosavadního projevu ho napálili na naši polovinu. Tam ale bránili jen dva naši hráči, kteří protiútok nepřerušili a tak vlastně první střela na naši branku v zápase znamenala snížení na jeden gól. A druhá o dvě minuty později už vyrovnání! To nás srazilo, do konce jsme dohrávali ve velkém útlumu, což hosté využili v 87. minutě vítěznou brankou. Jak poznamenal jejich příznivec, tohoto vítězství si hodně važme, bylo více než šťastné, pod což se lze jen podepsat s dovětkem: A hodně laciné!

Branky: 52., 62. Pouček

Sestava: Petřík - Chlumecký (85. Černý), Lomoz, Tomeček, Vlasák - Kozohorský, Foltýn, Durdil (72. Sekýt), Vostrý L. - Pouček, Slezák (70. Stočes) 

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904