21.05.2022 17:00

SK Nový Knín - SK Litavan Bohutín 5:2

Naše chlapce čekalo u Kocáby utkání s kvalitním soupeřem, kterého si na jaře proklepli už v semifinále okresního poháru. I tentokrát vlétl do zápasu lépe soupeř a v 10. minutě se proti Petříkovi prosadil Petřík. Ovšem hned po 2 minutách se po sérii vertikálních Tiki-Taka narážeček ocitl v pokutovém území špílmachr Slunečko a krásný fotbalový moment uklidil nekompromisní plackou k tyči. Bohutínská opařená obrana propadla po chvilce znovu, když se do šestnáctky prohnal zprava sbíhající letec Čálek a otočil stav utkání na 2:1. Do poločasu se ještě trefil ve výborné formě hrající Rada. Poločasový hvizd rozhodčího tak zahnal naše chlapce šaten za příznivého stavu 3:1. I ve druhém poločase jsme tahali za delší konec Stočesova lana a tak trenéři poslali do boje nové síly, aby zasadily soupeři rozhodující úder. Ze standardní situace se poté prosadil hlavou Čihák, který je při aktuální formě v pokutovém území nebránitelný. A po několika minutách si střelu Matěje Kočího srazili do branky stopeři. Hosté ještě před závěrečným hvizdem snížili hlavou na 5:2 a tento stav vydržel až do konce utkání. Naši chlapci zvládli bravurně obtížné utkání a předvedli fanouškům tradičně zábavnou podívanou.

sestava: Petřík (b), Pazderka 82', Vlasák (c), Kočí Milan, Jiráň, Čálek 72', Šiška, Slunečko, Rada 78', Stočes 60', Stránský 66'

náhradníci: Kočí Matěj 72', Tesař 78', Kukla 66', Patera 82', Čihák 60'

střelci: Slunečko 12', Čálek 17', Rada 25', Čihák 79'