19.07.2017 19:56

SK Nový Knín - SK Černolice 5:1 (1:0)

Poslední domácí zápas jsme odehráli ve velkém stylu a po pěti krásných brankách jsme dovršili jarní snažení o záchranu. Úvod zápasu byl v naší režii, jenže hosté se z tlaku vymanili a jen skvělý zárkok M. Petříka v naší bráně zabránil asi v 20. minutě tomu, že hosté nešli do vedení. Tvrdou střelu vytlačil na konstrukci a od ní se odrazil do zámezí. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, L. Vostrý v 40. minutě překvapil černolického gólmana a dostal nás do vedení střelou zpoza vápna.

Úvod druhého poločasu se nám povedl náramně. V 47. minutě L. Vostrý zahrával zprava roh, míč pověsil na hlavu J. Stočese a ten krásně vsítil. A za dalších deset minut to bylo už 3:0, když R. Vlasák zatáhl míč až k lajně a přihrávkou proti noze našel na malém vápně zcela osamoceného T. Slezáka, který dával vlastně do prázdné. Snížení na 1:3 V. Šmuclerem byla jen nevýznamnou epizodou pro další vývoj utkání. Za necelé dvě minuty P. Kozohorský totiž utěšenou střelou do šibenice asi z 25. metrů a v 73. minutě J. Pouček po pěkné akci J. Stočese stanovili konečné skóre.

Branky: 40. Vostrý L., 47. Stočes. 57. Slezák, 67. Kozohorský, 73. Pouček

Sestava: Petřík - Sekýt, Svárosvký, Lomoz, Vlasák R. - Kozohorský, Chlumecký (46. Stočes), Foltýn, Vostrý L. - Pouček, Slezák (66. Tuháček)