09.09.2019 11:31

SK Nový Knín/Nová Ves - Kovohutě Podlesí 3:0 (1:0)

Po několika letech do mistrovské soutěže zasáhl i náš dorost a napoprvé si vedl velmi dobře. Hosté byli sice fyzicky vyspělejším týmem, co se týká fotbalovosti jsme ovšem předvedli mnohem více dovedností, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. Kromě gólů jsme ještě dvakrát trefili konstrukci branky, nedali penaltu a neproměnili řadu šancí, zatímco hostující tým si prakticky nevypracoval žádnou vážnou příležitost.

Zápas, který se odehrál na hřišti v N. Vsi, přítomné překvapil velice slušnou úrovní. Náš tým se ukázal jako fotbalovější, hosté sice byli důraznější, ale jen po naše vápno, za celé utkání si totiž nedokázali vypracovat prakticky žádnou gólovou šanci. Do vedení jsme se dostali brzo, po pěkné kombinaci běžel sám na gólmana hostů Š. Mařík a šikovně zavěsil. V prvním poločase jsme ještě nastřelili břevno branky Podlesí F. Moravcem, další podstatné momenty jsme si nechali na druhý poločas.

V něm nejprve trefil tyčku A. Petrák, poté běžel sám na gólmana D. Patera, ale nedal, aby následně svůj průnik proměnil V. Mařík. A za chvíli to už bylo 3:0, když po pravém křídle unikl Vinduška, odcentroval, míč propadl na V. Vlasáka, který dával prakticky do prázdné. Smolný den z našeho týmu měl hlavně David Patera, který ještě po faulu na svou osobu kopal pokutový kop, jenže gólman hostů svůj tým tentokrát zachránil a míč do sítě nepustil. A tak utkání skončilo naší zaslouženou jasnou výhrou, i když výsledek mohl být ještě jednoznačnější.

Branky 6. Mařík Š., 56. Mařík V., 75. Vlasák V.

Sestava: Křivnoska - Hondlík, Seydok, Stracený F., Dopita L. - Kočí, Petrák, Maříi V., Patera - Mařík Š., Moravec F. střídali Kohl, Kučík V., Kudrna, Váňa, Vinduška, Vlasák V.

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904