13.09.2021 17:20

Sk Nový Knín/N. Ves - TJ Prostřední Lhota 11:2 (7:0)

Ač opět v deseti byli naši starší žáci po celý zápas bezesporu lepším týmem. Hlavně v první půli jsme předváděli výborný fotbal a naši hráči si dobře zastříleli. Ve druhém dějství jsme však poněkud polevili, zejména v koncovce, a tak se dočkali i hosté, kteří nakonec našeho gólmana pokořili alespoň dvakrát.

Naše mužstvo zdecimované omluvenkami, většinou na nemoc, od začátku prokazovalo své kvality, hráči si zejména v prvním poločase s chutí zastříleli. Ve druhém však hlavně před brankou soupeře jsme už tak důslední nebyli, zahazovali jsme poměrně lehkovážně jednu šanci za druhou a tak jsme dovolili soupeři vstřelit první branku. Až pak jsme opět zabrali a dali čtyři branky, když soupeř se podruhé trefil v poslední minutě utkání.

Branky: 4x Hříbal P., 3x Pechan, 2x Hájek F., Hájek Michal, Konopásek P.

Sestava: Poslední T. - Jindrák, Hájek F., Hůla P., Soukup T. - Neubauer, Hájek Michal, Hříbal, Konopásek - Pechan 

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904