25.09.2021 12:09

SK Nový Knín/N. Ves - Spartak Příbram B 2:3 (1:1)

S leadrem soutěže odehráli naši starší žáci více než vyrovnané utkání, bohužel se smolným koncem. O těsné prohře rozhodla především naše neschopnost řešit tutové šance. Kromě gólů jsme se totiž ještě asi sedmkrát octli samo před gólmanem hostů, jenže místo umístěných střel jsme trefovali jen do něho, takže mu stačilo míče chytat do náručí.

Opět chybělo několik hráčů, takže znovu museli pomoct mladší žáci, tentokrát dva. A úvod jsme skutečně měli hodně nepovedený. Hned v druhé minutě jsme udělali hrubici před naším vápnem, hráčka soupeře si všimla, že náš gólman stojí na malém vápně a obloučkem umístila míč pod břevno naší branky. Nedeprimovalo nás to a výsledkem byla vyrovnávací branka M. Hájka, který se dostal k odraženému míči, proběhl obranou soupeře a z brankáře udělal solný sloup. Škoda, že si stejně v podobných situacích nevedli další naši hráči, kteří jen trefovali gólmana Spartaku. A protože ani hosté své šance nedali, i díky třem skvělým zákrokům T. Posledního, odešla obě mužstva do šaten za nerozhodného stavu. 

Podobný průběh měl i druhý poločas, opět jsme zahodili možná ještě víc příležitostí než v prvním dějství, až dorazil Š. Petrák a ukázal ostatním, jak se to má dělat. Bohužel ti se nepoučili a tak o výsledku rozhodly dvě slepené branky Spartaku v poslední čtvrthodině. Po nedoruzmění našeho brankáře s obranou a po odrazu po rohu se míč vždy dostal k volnému hráči soupeře a ti se tentokrát nemýlili. 

Branky: 14. Michal Hájek, 47. Petrák Š.

Sestava: Poslední - Jindrák, Hříbal, Hůlka, Toman (40. Petrák Š.) - Neubauer, Hájek Michal, Konopásek, Soukup T. - Pechan, Jirsa

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904