22.08.2021 13:01

SK Nový Knín/N. Ves - SK Slavia Jesenice u Prahy 8:4 (6:3)

Úvod utkání patřil hostům, kteří ale svou první šanci nedali. Prakticky z protiútoku se ale trefil A. Petrák a rázem jsme vedli. A když se trefil v desáté minutě Vojta Mařík, začala přetahovaná o výsledek. My jsme naštěstí byli vždy o krok vpředu a první půle skončila hokejovým výsledkem 6:3. V druhé půli už diváci tolik gólů neviděli i proto, že oběma mužstvům začaly docházet síly. Kańkou na zápase bylo doslova zbytečné vyloučení V. Maříka, který za jasného výsledku asi čtvrt hodinu před koncem oplácel a musel předčasně do sprch.

Branky: 10., 28., 66. Mařík V., 4., 15. 17. Petrák A., 44. Kočí, 52. Vlasák V (pk)

Sestava: Křivonoska - Dekastello, Moravec F., Dopita L., Váňa (46. Kudrna) - Petrák A., Mařík V., Dvořáček, Vlasák V. - Mařík Š., Kočí