29.03.2022 13:31

SK Nový Knín/N. Ves - MFK Dobříš 2:4 (0:1)

V derby jsme nevyužili domácího prostředí a po nepovedené poslední půlhodině zápasu jsme nakonec prohráli o dvě branky. 

Hosté v první půli měli více ze hry, což po naší chybě na prvé straně po zbytečné ztrátě míče a rychlém protiútoku přetavili ve vedoucí branku. Po změně stran se ale průběh hry zcela změnil, naši starší dorostenci svého soupeře přitlačili ke svému vápnu a výstavní střelou Adama Petráka asi z dvaceti pěti metrů jsme skóre srovnali. A když ve skrumáži se nejlépe na malém vápně orientoval V. Vlasák a dostal naše mužstvo do vedení, zdálo se, že této psychické výhody využijeme. Jenže místo pokračování v aktivní hře se naši hráči stáhli do obrany, která ovšem byla pasivní, což hosty opět dostalo na koně. Navíc přišly i individiální chyby a také se zdálo, že řada našich hráčů zcela odpadla fyzicky, což nesvědčí o jejich dobré zimní připravenosti. Mladí dobříští hráči toho využili a ve zbývajících asi třiceti minutách vstřelili tři branky, které rozhodly o konečné prohře našeho týmu.

Branky: 49. Petrák A., 53. Vlasák V.

Sestava: Kníchal - Kudrna (84. Křivonoska), Moravec, Dekastello, Tesař - Mařík V., Dvořáček, Petrák A., Vlasák V. - Mařík Š., Kočí Mat.

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904