03.10.2015 13:51

SK Nový Knín/Hraštice - MFK Dobříš 3:6 (2:3)

Vyrovnané utkání, zejména pak v prvním poločase, jsme odehráli s dosavadním lídrem tabulky MFK Dobříš. První šance patřily nám, jenže jsme dvakrát nedali. Hosté se pak prosadili hned z první příležitosti a zvýšili takřka v zápětí. Jenže "brankář" Marek Křivonoska, hrající v prvním poločase v poli, doklepl míč do sítě hostů, znovu jsme zabrali, jenže jsme opět inkasovali. Asi pět minut před koncem půle pěkně uvolnil L. Dopita nabíhajícího Š. Maříka, ten se nemýlil a snížil opět na jednobrankový rozdíl.

Druhý poločas měl takřka totožný průběh, jen s tím rozdílem, že soupeř své šance dával, my, ač jsme jich měli nejměně stejný počet, jsme už tak úspěšní nebyli. Trefil se jen Vojta Mařík, kterému se vyplatilo sledovat míč, hostující gólman udělal chybu, která znamenala náš třetí gól. A protože se hosté trefili v druhém poločase zase třikrát, odvezli si výhru 6:3.

Branky: 14. Křivonoska, 24. Š. Mařík, 38. V. Mařík

Sestava: Spurný (31. Křivonoska) - Dopita, Douša, Houska, Hrubý, Křivonoska (31. Spurný), Kučík, Mařík Š., Mařík V., Slabihoudek, Šefl, Vlasák M., Vlasák L.,