SK Nový Knín - MFK Dobříš 3:3 (1:1)

17.10.2016 15:15

Vynikající úroveň měl zápas mladších žáků, kteří remizovali s leadrem tabulky MFK Dobříš 3:3. V úvodu jsme se do soupeře zakousli, gól visel doslova na vlásku, jenže trefovali jsme jen tyče. Jak už to bývá, hosté z ojedinělého protiútoku se dostali do vedení. Těsně před přestávkou ale V. Mařík z trestného kopu překvapil gólmana hostů střelou pod břevno. Také v druhém poločase se hrál fotbal nahoru dolu, hosté byli přesnější v koncovce a získali už dvoubrankové vedení. Potom ale J. Kučík placírkou znovu překvapli střelou do šibenice, aby V. Vlasák v závěru skóre srovnal.

Branky: V. Mařík, J. Kučík, V. Vlasák

Sestava: Kramer, Soukup - Dopita A., Dopita L., Dvořáček, Kučík J., Mařík Š., Mařík V., Mašek,  Moulis, Nessel, Rampas, Tesař, Vávra, Vlasák M., Váňa, Vlasák V., Záruba J.,