SK Nový Knín/Malá Hraštice - FC Višňová 4:1 (3:1)

23.08.2015 09:33

Svou premiéru v letošní soutěži si odbyli i ml. žáci. A byli úspěšní, když s FC Višňovou vyhráli jasně 4:1. Navíc funkcionáři týmu bezvadně zvládli elektronický zápis, i když nebyl delegován žádný rozhodčí.

Mužstvo nastoupilo jako sdružený tým, který jsme pro tento ročník vytvořili spolu s mládeží Malé Hraštice. Z našeho oddílu do zápasu  zasáhlo šest kluků, z Hraštice čtyři. Hned od začátku jsme byli lepší družstvem, neutekla ani polovina prvního poločasu  a už jsme vedli 3:0 díky brankám bratrů Maříků, Šimon dal úvodní gól, další dva přidal Vojta. Hosté snížili po krásné střele z trestného kopu do šibenice V. Kosanem těsně před přestávkou. Naše mužstvo zápletku ale odmítlo, když v úvodu druhého poločasu se znovu trefil V. Mařík a dokonal tak svůj hatrick. Do konce zápasu jsme si už výsledek pohlídali.

Branky: 10.,12.,36. V. Mařík, 8. Š. Mařík

Sestava: M. Křivnoska (MH) - L. Dopita (NK), D. Dousa (NK), J. Hondlík (NK), M. Houska (MH), V. Mařík (NK), Š. Mařík (NK), S. Slabihoudek (MH), M. Šefl (MH), V. Vlasák (NK)