23.08.2015 09:33

SK Nový Knín/Malá Hraštice - FC Višňová 4:1 (3:1)

Svou premiéru v letošní soutěži si odbyli i ml. žáci. A byli úspěšní, když s FC Višňovou vyhráli jasně 4:1. Navíc funkcionáři týmu bezvadně zvládli elektronický zápis, i když nebyl delegován žádný rozhodčí.

Mužstvo nastoupilo jako sdružený tým, který jsme pro tento ročník vytvořili spolu s mládeží Malé Hraštice. Z našeho oddílu do zápasu  zasáhlo šest kluků, z Hraštice čtyři. Hned od začátku jsme byli lepší družstvem, neutekla ani polovina prvního poločasu  a už jsme vedli 3:0 díky brankám bratrů Maříků, Šimon dal úvodní gól, další dva přidal Vojta. Hosté snížili po krásné střele z trestného kopu do šibenice V. Kosanem těsně před přestávkou. Naše mužstvo zápletku ale odmítlo, když v úvodu druhého poločasu se znovu trefil V. Mařík a dokonal tak svůj hatrick. Do konce zápasu jsme si už výsledek pohlídali.

Branky: 10.,12.,36. V. Mařík, 8. Š. Mařík

Sestava: M. Křivnoska (MH) - L. Dopita (NK), D. Dousa (NK), J. Hondlík (NK), M. Houska (MH), V. Mařík (NK), Š. Mařík (NK), S. Slabihoudek (MH), M. Šefl (MH), V. Vlasák (NK) 

 

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904