12.09.2015 13:03

SK Nový Knín/Hraštice - SK Březnice 0:5 (0:2)

Úvod zápasu se nám povedl, vytvořili jsme si několik šancí, výsledkem byla ale jen nastřelená tyč M. Houskou. Hosté skórovali takřka vzápětí, po našem rohu se dostali do brejku a po ne příliš prudké střele šli do vedení. To se na našich hráčích podepsalo, znervózněli, do naší hry se vloudila nepřesnost, naše přihrávky nenacházely adresáta v zelenobílém dresu, takže jsme do poločasu inkasovali ještě jednou. První polovina druhého poločasu proběhla podle stejných not, dva góly jsme navíc dostali po dlouhých nákopech z trestných kopů, kdýž jsme soupeře nevystavovali do ofsajdu. Závěr už byl zase v naší režii, jenže jsme tři vyložené šance nedali, takže jsme prohráli možná krutě 0:5.

Sestava: Spurný - Dopita, Hondlík, Houska, Hrubý, Kučík J., Kučík V., Mařík V, Mařík Š., Slabihoudek, Šefl, Vlasák.