07.09.2014 19:59

SK Nový Knín B - Stará Huť 5:6 (3:5)

S neuvěřitelnými výkyvy ve výkonu odehrála Benfika svůj zápas se Starou Hutí. Hostům, kteří se na jaře jen horko těžko zachraňovali, stačilo málo, využít našich chyb v obraně, aby nakonec těsně zvítězili se skóre 5:6! Hráči béčka tak nechali vzpomenout na některá utkání z minulého ročníku, když po zvratech ve výkonu zbytečně ztráceli body.

Co bylo platné, že jsme asi v patnácté minutě vyhrávali 3:1, když jsme pak za dalších dvacet minut inkasovali čtyři góly. Hosté šli brzo do vedení, jenže naši zápas rychle otočili, když se dvakrát prosadil P. Vlk a jednou J. Pouček. Jenže pak jsme si nechali dát gól asi ze 30 metrů po nedorozumění v obraně a už jsme se vezli. Naši hráči kupili jednu chybu za druhou, až z toho bylo dvoubrankové vedení Hutě 3:5.

Druhá půle už tak zmatečná nebyla, hosté se zatáhli do obrany, nechali nám prostor ke kombinaci, což se jim téměř nevyplatilo. Z trestného kopu se trefil F. Kukla a po chvíli po pěkné přihrávce J. Poučka do třetice P. Vlk. Jenže hostům stačila asi deset minut před koncem snad jediná povedená akce za druhý poločas a opět po nedorozumění našeho stopera s gólmanem  pečetili na konečných 5:6.

Branky: 6.,12.,76., Vlk, 16. Pouček, 65. Kukla Fr.

Sestava: Sláma - Sládek, Pejla, Hubička, Stočes - Hájek (46. Hrubý), Vostrý, Patetl, F. Kukla - Pouček, Vlk (78. Poláček)