02.09.2016 10:31

SK Nový Knín - 1 FK Příbram 8:15

Přesto, že proti nám nastoupili kluci v průměru mladší o rok až dva, byla na nich vidět větší individuální vyspělost a sehranost než na našich hráčích. Je to logické, už od útlého věku trénují mnohem více než my, a to hlavně s míčem, což u přípravky patřící k prvoligovému týmu je pochopitelné. Zejména na našich mladších hráčích bylo patrné, že to byl jejich první zápas v rozestavení 5+1 a na větším hřišti. Přesto zajména v první třetině jsme našemu soupeři byli vyrovnaným týmem, takže skončila 5:5. O výsledku rozhodla druhá třetina, kdy nám soupeř dal po našich chybách rychle čtyři góly, na což jsme už nestačili zareagovat.

Branky: Souček 3x, Hájek Michal 2x, Pikous, Špaček, Lang.

Sestava: Horák, Spurný - Dusík, Hájek Míchal, Lang, Pikous, Souček, Špaček, Vandas M., Vávra, Wiedermannová,