25.09.2022 16:30

SK Litavan Bohutín - SK Nový Knín 4:1

Naši chlapci v sobotu bojovali na podmáčeném hřišti v Bohutíně o první flek. Do zápasu  jsme nevstoupili špatně. Čálkův projektil se odrazil od brankáře Švehly a nejrychleji zareagoval náš ochočený tanečník Kopecký, který propálil zbytek hráčů ve vápně a dvěma Rittbergery, jedním Axelem a jedním Lutzem běžel do rohu dojmout skalní fanoušky domácích. V tu chvíli rozhodčí zapískal konec. Tedy alespoň v hlavách našeho mužstva. Nedokázali jsme reagovat na dobře secvičenou rozehrávku Bohutína. Vorenova jedenáctka byla děravá jako okno Čálkovy audiny. Do poločasu ještě stihli domácí otočit a ve druhém poločase navýšit skóre na 4:1. Budeme chtít na utkání rychle zapomenout a poučit se z chyb.

sestava: Petřík M. (B), Pazderka 46', Stránský, Čálek, Stočes, Kopecký 73', Rada, R. Vlasák (c), Jiráň 68', V. Vlasák 46', Suchan

náhradníci: Čihák 68', Zorek 73', Šiška 46', Kukla 46'

střelec: Kopecký (15)