28.10.2014 13:28

Sokol D. Dušníky B - SK Nový Knín B 2:1 (0:1)

K dohrávce odjela naše Benfika ve sváteční den do D. Dušník a vedla si tam takřka stejně jako první mužstvo. Přes řadu šancí v odloženém utkání s tamní rezervou nakonec prohrála těsně 1:2, když poločas prohrála 1:0.

S ohledem na to, že nehrálo áčko, se dala dohromady slušná sestava a na hře to bylo znát. Jenže ta koncovka! Místo toho, abychom první poločas vyhráli jednoznačně, šel soupeř do vedeni. Po poločase jsme dali jen jeden gól, a to B. Rákosníkem, další příležitosti zůstaly nevyužity. A tak domácí tým, který se ve druhém poločase přece jenom zlepšil, dal slepený gól a díky třem bodům se vyhoupl do čela soutěže. Herně však rozdíl nebyl takřka žádný, a to hrála mužstva z obou pólů tabulky!

Branka: B. Rákosník

Sestava: Vitoň - Sládek, Pejla, Chlumecký, Vostrý - F. Kukla, Rákosník, Patetl, T. Kukla -Stracený (46. Sláma), Vlk