Rezerva jen remizovala

13.03.2016 09:50

SK Nový Knín - TJ Prostřední Lhota 3:3 (0:2)

V dalším přípravném utkání naše Benfika jen remizovala se snaživou Prostřední Lhotou. Pokud by se hrálo na umělecký dojem, musíme vysoko zvítězit, jenže rozhodují góly a těch obě mužstva vstřelila stejný počet - po třech.

Po většinu zápasu jsme herně dominovali, brzo jsme šli do vedení po hrubici gólmana se trefil obloučkem P. Vlk. Jenže asi po půl hodině, prakticky po prvním vážném útoku soupeře, přišlo vyrovnání po zaváhání našeho brankáře, který pustil za svá záda ne příliš prudkou střelu. A aby toho nebylo dost, při druhém útoku netakticky vyběhl, čímž uvolnil cestu pro druhý úspěch Lhoty. 

Druhý poločas probíhal podle stejných not - neustále jsme se tlačili do útoku, zatímco soupeř spoléhal na brejky. Výsledkem naší aktivity byla pěkná akce po levé straně, přesný centr J. Stočese a umístěná hlavička nabíhajícího P. Vlka. Pokračovali jsme však i ve spalování šancí, kromě toho jsme dvakrát trefili konstrukci branky F. Kuklou. Ostatně právě ten mezi paliči dominoval, sám za celý zápas nedal asi pět tutovek. A tak přišel trest po dalším zaváhání naší defenzivy a soupeř šel opět hodně lacino do vedení. V závěru byla naše snaha alespoň částečně odměněna v podobě vyrovnáni po střele K. Rady asi z šestnácti metrů.

Góly: 14., 56. P. Vlk, 76. Rada

Sestava: Reisser - Sládek, Puchmajer (46. Zorek), Šustr, Zorek (30. Stočes) -  Vostrý, Pazderka (46. Drechsler), Rada, Rákosník - Kukla, Vlk