15.05.2017 09:34

První výhra mladších žáků

Čtyři zápasy odehrála naše mládežnická mužstva. První výhry v soutěži o přeborníka okresu přitom dosáhli v derby mladší žáci, ostatním týmů se už tak nedařilo.

St. žáci: Sp. Rožmitál - SK Nový Knín 4:1 (1:1)

První poločas byl ještě poměrně vyrovnaný, do vedení jsme se dostali F. Straceným, který proměnil pokutový kop nařízený za faul na Š. Maříka. Postupně jsme se však začali z velkého hřiště vytrácet, čehož domácí využili, zápas otočili a nakonec jednoznačně vyhráli.

Branka: 6. F. Stracený (pen)

Sestava: Spurný (45. Křivonoska) - Šefl, Vandas F., Hondlík, Dopita L., - Kučík V., Stracený, Mařík V., Vlasák V. - Mařík Š, Dvořáček, střídali: Hrubý, Záruba D., Slabihoudek

Ml. žáci: S. Nová Ves p. Pleší - SK Nový Knín 3:7 (1:4)

Od začátku bylo zřejmé, že náš tým si přijel pro tři body. Naši hráči byli aktivnější, kombinačně lepší a také v zakončení prokazovali svoje kvality.

Branky: Dvořáček 2x, Rampas 2x, Mařík V, Mařík Š, Nessel

Sestava: Kramer - Dopita A., Dopita L., Dvořáček, Lang, Kučík J., Mařík Š., Mařík V., Mašek, Moulík, Nessel, Pavlík, Rampas, Souček, Špaček, Váňa, Vávra, Vlasák V.,

St. přípravka: SK Nový Knín - L. Bohutín 6:25

Po vyrovnané první třetině, která skončila 3:5, náš oslabený tým v další části zápasu zcela odpadl a soupeř díky naší prostupné a měkké obraně sázel jeden gól za druhým.

Branky: Matěj Hájek 6x

Sestava: Horák P. - Dusík, Hájek Matěj, Holubovský, Hříbal, Konturová, Spurný O., Vandas M., Wiedermannová

Ml. přípravka: SK Nový Knín - Sl. Obecnice 6:11

Hosté byli stále o krok vpředu, my jsme jen dotahovali.

Branky: 3X Vitoň, 2x Šustrová, Vandas M.

Sestava: Šustrová (Horák M.) - Holubovský, Horák M., Hříbal, Kontur, Konturová, Vandas, Šustrová, Wiedermnnová