30.01.2014 16:06

Příspěvky na FAČR

Období ledna a února je v každém roce dobou obnov členství ve FAČR, kterou musí provést všechny osoby aktivně působící ve fotbale v České republice. Pokud byl jednotlivec členem FAČR již v roce 2013, musí si pro rok 2014 své členství obnovit zaplacením členského příspěvku.

Obnovu může provést jednotlivec sám, případně prostřednictvím klubu díky službě Hromadná platba. Pomocí tohoto nástroje může klub uhradit členské poplatky za více svých hráčů klubu naráz a usnadnit jim a sobě obnovu jejich členství.
Důležitým termínem pro obnovy členství je 28. 2. 2014. Všechny obnovené členství a zaplacené členské příspěvky z nich vyplývající budou zařazeny do systému zpětného přerozdělování členských příspěvků. Z vybrané sumy členských příspěvků bude 80% plus 20 miliónů korun ze státních dotací automaticky přerozděleno nazpět ve prospěch členských klubů hrajících krajské a okresní soutěže prostřednictvím Okresních fotbalových svazů. Přerozdělování ve prospěch klubů proběhne dle počtu jejich členů, kteří do 28. února 2014 zaplatili členský příspěvek. Za členy, kteří do tohoto dne neměli zaplacené a zaktivněné členství, klub státní dotaci neobdrží.

Náš klub rozhodl, že každý hráč si uhradí členský příspěvek FAČR sám, tedy 200 Kč za dospělé a 100 Kč za dítě. Spolu s tím uhradí příspěvek na činnost oddílu, a to 500 Kč pololetně u dospělých a 300 Kč u dětí. Tyto příspěvky vyberou vedoucí mužstev, klub pak uhradí příspěvky FAČR hromadnou platbou. Naši hráči na hostování u jiných oddílů zaplatí našemu klubu příslušný příspěvek FAČR. Hráči, kteří jsou u nás na hostování z jiných oddílů, zaplatí příslušný příspěvek na činnost oddílu, příspěvek na FAČR si vyřídí u svého mateřského oddílu.

Se zaplacením zejména příspěvku na FAČR neváhejte, bez členství ve FAČRu jak známo nelze hrát!

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904