Příprava začala výhrou

02.08.2020 10:53

SK Nový Knín - FK TJ Štěchovice 5:3 (1:1)

Přípravu na nový ročník jsme zahájili s účastníkem okresního přeboru Prahy-západ a začali jsme ji vítězně. Po nerozhodném prvním poločase jsme v druhém už byli lepším týmem a svou převahu jsme vyjádřili i brankově.

Po váhavém začátku jsme se dostali dvakrát do velkých šancí, jenže ani J. Stočes, ani D. Kadlečík nedali. A tak přišel trest a hosté jednu z mála dotažených akcí proměnili. Do přestávky se většinou hrálo ve středu hřiště, diváci, kterých přišlo na velké vedro poměrně dost, moc gólových šancí nevidělo. Dočkali se až v závěru poločasu, kdy se konečně trefil J. Stočes.

Od začátku druhé půle jsme už byli jasně lepším týmem, postupně jsme se trefili čtyřikrát, soupeř trestal už jen dvakrát, po ojedinělých protiútocích, přičemž třetí branku dal až v nastavení. Kromě gólů za zmínku stojí určitě krásné sólo V. Maříka, který asi v 75. minutě převzal na půli míč, obešel čtyři protihráče, jeho střela sice rozvlnila síť, ale jen z boku soupeřovy svatyně. 

Branky: Stočes, Čálek, Mařík Š., Stránský, Kadlečík

Sestava: Reisser - Kuchař Š., Stracený F., Šustr, Vlasák R. - Rákosník, Foltýn, Kadlečík, Čálek - Stočes, Stránský , střídali Kukla, Mařík Š., Mařík V., Zorek