10.08.2014 14:21

Přední Kopanina - SK Nový Knín 15:1 (8:0)

Ne, nejde o titulek z nějakého bojiště nebo katastrofického filmu, to jen naše áčko odehrálo své utkání s Přední Kopaninou nedaleko pražského letiště, v krásném areálu v Dobrovízi, a dostalo nevídanou dardu 15:1.

Na obranu našich hráčů je nutné dodat, že domácí tým v zimě hodně posílil, v jeho takřka zcela vyměněném kádru je dokonce nedávný ligista, hráč Sparty a Boleslavi Tomáš Poláček nebo exslávista Pešír, který ještě loni hrál 1. polskou ligu, takže ani zdaleka nepřípomínal mužstvo, se kterým jsme loni v létě remizovali 2:2. Od první minuty zápas připomínal hru kočky s myší, na naší branku se řítil jeden osamocený hráč Kopaniny za druhým a nešťastný T. Reisser aby si na míče vzal podběrák. Nástup do druhého poločasu se nám povedl lépe a po pěkné kombinaci jsme dali alespoň čestný gól B. Rákosníkem po přihrávce F. Kukly. Jenže asi po čtvrt hodině se hra našeho týmu, kterému chyběli čtyři hráči, opět zhroutila jako domeček z karet a soupeř nám dal dalších sedm gólů. Útěchou pro nás možná může být to, že pět dní před námi si se stejným soupeřem odvezl příděl tým Chodova z pražské 1. A třídy v podobě porážky 13:2!

Branka: 51. Rákosník

Sestava: Reisser - Hubička, Sekýt, Chlumecký, Vlasák - Kukla, Rákosník, Fiala, Stočes - Vlk, Pouček