27.06.2016 16:24

Postupujeme do 1. A třídy

S ohledem na to, že některé oddíly odhlásily své týmy ze soutěží a že jiné nabídku na postup odmítly, bylo dnes rovněž naše mužstvo osloveno, zda nemá zájem o postup z druhého místa do vyšší soutěže, tedy do 1. A třídy. Na rozmyšlenou jsme dostali po dohodě 24 hodin.

Výbor oddílu operativně tuto věc projednal. Konstatoval, že jsou vytvořeny materiální i technické podmínky k tomu, aby náš tým této nabídky využil. Sportovní otázku celé záležitosti ponechal na rozhodnutí realizačního týmu a samotných hráčů. S ohledem na to, že je předpoklad posílení týmu, na druhé straně v případě postupu nebude naše mužstvo oslabeno a navíc s postupem souhlasila drtiva většina oslovených hráčů, také realizační tým v čele s trenérem J. Fraitem rozhodl, že této nabídky využijeme. Znamená to, že v úterý 28. června oznámíme SKFS, že od nové sezóny budeme hrát 1. A třídu!

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904