23.05.2020 21:03

Po přestřelce prohra na pokutové kopy

TJ Sokol Nová Ves - SK Nový Knín 7:6 (2:3) (pk)

Po vydařeném vstupu do utkání, kdy za deset minut to už bylo 0:3, se hra dalšího našeho zápasu v Korona cupu vyrovnala. Domácím se ale snížit podařilo až v samotném závěru první půle, když si před tím obě mužstva vytvořila několik slibných šancí. Vstup do druhého poločasu opět patříl nám a když jsme vedli už 3:6, zdálo se, že zápas opět dovedeme do vítězného konce. Jenže našimi chybami v rozehrávce jsme novoveským hráčům opět v samotném závěru zápasu přímo nabídli několik tutovek, z nichž tři proměnili a tak o výsledku rozhodl rozstřel z pokutových kopů. Ten určil, že dva body do tabulky si připsal domácí tým, na nás zbyl jen jeden bod.

Branky: 3x Sladký, Rada, Kadlečík, Mařík Š.

Sestava: Křivonoska - Vostrý K., Sladký, Čálek, Stracený F. - Kadlečík, Rada, Plot, Patera - Stracený J., Drechsler, střídali Mařík Š., Mařík V., Dvořáček A.

TJ Stará Huť - TJ S. Velká Lečice 8:0