23.10.2023 17:20

Opět rozhodla naše nezkušenost

Přestavlky - SK Nový Knín B 3:2 (0:1)

Další dobře rozehrané utkání nakonec naše Benfika opět nevzládla. Přitom nejméně šedesát minut byla jasně lepším týmem. Domácí mužstvo vycházející díky katastrofálnímu a navíc úzkému hřišti z jednoduché taktiky nákopů na své vysoké hráče se po tuto dobu prakticky nedostalo do zakončení. Na druhou stranu my jsme své zasloužené vedení bohužel nepotvrdili na začátku druhé půle, kdy jsme měli hned několik jasných šancí, jenže jsme je neproměnili. Pak ale následoval pád domácího hráče po nezaviněné srážce s naším bránícím hráčem v pokutovém území a nařízená penalta dostala domácí tým doslova na nohy. Za stavu 2:2 jsme ještě měli velkou šanci L. Kuchařem, kterému ale střelu z hranice vápna vykopl domácí obránce z brankové čáry. A tak se začala vyplňovat krutá zákonitost fotbalu, která potrestala naši nedůslednost před brankou soupeře. Rozhodčí místo signalizovaných dvou nastavených minut utkání prodloužil o čtyři a po našem naprosto zbytečném faulu a dalším nákopu do vápna jsme potřetí inkasovali.

Branky: 40. Kramer, 64. Šiška

Sestava: Křivonoska - Dragoun I, Vávra, Souček, Jiráň - Kramer, Šiška, Kuchař, Patera - Rampas, Kukla P. - střídali Kůr, Záruba