19.06.2016 13:47

Obě přípravky úspěšně zakončily sezónu

St. přípravka: SK Nový Knín - Obořiště 9:6

Utkání mělo dlouho vyrovaný průběh, chvíli vedl soupeř, chvíli naše mužstvo. Až v poslední třetině jsme si vytvořili vícebrankový náskok, na který už Obořiště, které hrálo hlavně na brejky, nedokázalo odpovědět. Výhra znamenala, že náš tým obsadil konečné čtrnácté místo z 23 mužstev. Zápas se odehrál v rámci závěrečného turnaje, jehož spolupořadatelem byl i náš oddíl a odehrálo se na našem hřišti.

Sestava:Nessel - Beneš, Dopita A., Hájek Michal, Hájek Matěj, Lang, Pavlík, Rampas, Souček, Vávra, Vlasák M., Záruba

Ml. přípravka: SK Nový Knín - S. Dublovice 18:9

Asi v 10. minutě utkání soupeř vyrovnal na 2:2, od té doby jsme už ale byli jednoznačně lepším týmem a svůj náskok jsme neustále zvyšovali. V poslední třetině dostali více času mladší hráči, takže Dublovice stačily skóre kosmeticky upravit. Díky této výhře jsme obsadili konečné deváté místo mezi 18 mužstvy. Utkání bylo součástí závěrečného turnaje v Milíně.

Branky: Hájek Matěj 8, Hájek Michal 6, Smrčina, Vandas, Vitoň, Wiedermannová

Sestava: Horák, Spurný - Dusík, Hájek Michal, Hájek Matěj, Holubovský, Horák P., Říha, Pikous, Vandas, Vitoň, Wiedermannová, 

 

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904