12.01.2014 16:38

Motorlet Praha U19 - SK Nový Knín 0:2 (0:0)

Zimní turnaj ve Střešovicích jsme začali výhrou. Po vyrovnaném prvním poločasu jsme ve druhém konečně proměnili dvě příležitosti a vyhráli jsme 2:0.

První dějství bylo méně zajimavé, aktivnější bylo sice naše mužstvo, ale chybělo zakončení. Několikrát jsme se uprostřed pole dokázali uvolnit, jenže jsme trpěli absencí přesné přihrávky. A pokud nějaká přece jenom našla naše útočníky, ti se nedokázali uvolnit a nebezpečně zakončit. Pražští dorostenci byli velice pohybliví, ale jen po naši šestnáctku, také oni měli problém se dostat do vápna a vystřelit. 

Druhá půle byla fotbalovější, sled událostí začala tvrdá střela P. Fialy, který se opřel do míče a asi z 20 metrů trefil horní konstrukci branky Motorletu. Poté jsme několikrát nebezpečně zaútočili, zrodily se šance, jenže R. Vlasák, opakovaně F. Sklenář a ani T. Moravec netrefili. Dorostenci oplatili stejnou mincí a po rohu málem dorazili míč do naší sítě, jenže K. Vostrý ho vykopl z lajny do bezpečí.

O výsledku rozhodla závěrečná čtvrthodina. Po rohu vystřelil osamocený P. Kozohorský, míč dobře netrefil, ten se odrazil k nabíhajícímu P. Vlkovi, který dorážel do prázdné branky. Neuteklo ani pět minut a bylo to 0:2. V. Sklenář zahrával kousek za půlící čarou trestný kop, centr nasměroval na zadní tyč, míč se odrazil od skákajících hráčů k T. Slezákovi a ten pečetil opět do opuštěné branky. Dorostenci ještě v závěru sebrali zbytek sil a snažili se alespoň o zkorigování výsledku, jenže dokázali jen trefit spojnici břevna a tyčky naší branky.

Branky: 75. Vlk, 79. Slezák

Sestava: Petřík (81. Reisser) - Moravec (30. Krmela), Chlumecký (30. V. Sklenář), Sekyt (60. Chlumecký), Vlasák (60. Kozohorský) - Kozohorský (30. Vostrý), Slezák, Plot (60. Pouček) Lomoz (30.Fiala) - F. Sklenář (60. Moravec), Pouček (30. Vlk)   

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904