23.05.2021 13:44

Mládež začala

V uplnynulém týdnu rozjela zbytek sezóny přátelskými zápasy naše mládež.

SK Nový Knín/N. Ves A - SK Nový Knín/N. Ves B 7:4 (2:2)

V zápase dorostů byl vyrovnaný první poločas, ve druhém mladším hráčům začaly ubývat síly, přesto dosáhli na nejlepší výsledek v historii vzájemných zápasů.

Branky: 3x Mařík Š., Kočí 3x. Haspekl  - Šír 2x, Křivonoska 2x

Sestavy:

SK Nový Knín/N. Ves A: Křivonoska (46. Soukup) - Váňa, Moravec D. Saydok, Kudrna - Dvořáček, Petrák A., Mařík V., Vlasák V. - Mařík Š., Kočí, střídali Haspekl, Petrák Š., Dekastello, Kníchal

SK Nový Knín/N. Ves B: Kramer - Vávra, Patera, Soukup, Tesař - Španěl, Souček, Srp, Šír - Rampas, Pavlík, střídal Kukla P., Křivonoska

SK Nový Knín/N. Ves - MFK Dobříš U-14 4:5 (3:2)

Dlouho vyrovnaný zápas starších žáků se rozhodl v samotném závěru. Ještě deset minut před koncem jsme vedli nad soupeřem hrajícího krajský přebor 4:2, hostům stačilo ale posledních deset minut k tomu, aby skóre otočili.

Branky:

Sestava: Hájek Matěj - Havlíček, Vávra, Dopita A., Wiedermannová - Petrák Š., Konopásek, Souček, Ševčík, - Švejda, Jirsa střídali Vandas, Hájek Michal

SK Nový Knín/N. Ves - Povltavská akademie U-14 9:0 (5:0)

Proti vyspělému prvoligovému soupeří naši starší žáci sice neměli šanci, přesto jsme předvedli několik pěkných akcí, které si zasloužily dát alespoň čestný úspěch.

Sestava: Hájek Matěj - Havlíček, Vávra, Kramer, Wiedermannová - Petrák Š. Souček, Belka, Hapekl - Vandas, Pechan střídali Jirsa, Hájek Michal, Holan, Hříbal, Ševčík

Spartak Příbram U16 - SK Nový Knín/N. Ves A 7:1 (4:0)

První půlhodina byla poměrně vyrovnaná, vytvořili jsme si s divizním soupeřem dokonce i jednu tutovou šanci, jenže A. Petrák nedal. Pak jsme v nezajištěné obraně udělali několik hrubých chyb, čehož soupeř dokázal využít. Podobně probíhala i druhá půle, tlačili jsme se až v sedmi hráčích do útoku, po ztrátě míče však domácí tým měl hodně prostoru a vstřelil další tři branky. Až za tohoto stavu jsme dali gól po ukázkové akci Š. Maříka a po zakončení M. Kočího.

Branka: Kočí

Sestava: Křivonoska (46. Kramer) - Dekastello, Moravec, Kučík V., Dopita - Bahník, Mařík V., Petrák A., Vlasák V. - Mařík Š., Dvořáček, střídali Tesař, Saydok, Váňa, Kočí, Kudrna a oba brankáři.