20.08.2017 06:30

Mládež v Obecnici - aktualizováno

Starší přípravka pátá a žáci osmí, to je výsledek našeho účinkování na turnaji v Obecnici. Zejména přípravka byla blízko stupně vítězů, jenže nezvádla jak svůj zápas se Spartakem Příbram, když lacino inkasovala a své šance zahazovala, tak i se složeným týmem Čimelic a Mirovic, ve kterém vedla 3:1, jenže si nechala dát vyrovnávací gól těsně před koncem. Díky skóre tak ve skupině skončila až třetí, v zápase o umístění sice rozdritla druhý tým Čimelic a Mirovic, více než na páté místo to ale nestačilo. Žáci postavili snad nejmladší mužstvo turnaje, které ale získalo jen jeden bod, takže nakonce obsadilo až osmé, tedy poslední místo.

Starší přípravka

Sp. Příbram - SK Nový Knín 5: 1

V úvodu jsme soupeři nepůjčili míč, nedali jsme však tři vyložené šance. Zato Spartakovcům stačil hned první útok asi v 8. minutě a už vedli. Dál jsme tlačili, jenže jsme si nehlídali zadní vrátka, což soupeř na rozdíl od nás trestal.

Branka: Vandas

Čimelice/Mirovice A - SK Nový Knín 3:3

Většinu zápasu jsme byli lepší, jenže opět jsme neproměňovali ty nejvyloženější šance. Snaživý soupeř toho využil a asi půl minuty před koncem osmnáctiminutového zápasu vyrovnal.

Branky: Hájek Matěj 2x, Vandas

Obecnice B - SK Nový Knín 0:5

Jednoznačný zápas, vysoká výhra ale nestačila, abychom měli lepší skóre, než předchozí soupeř, který tak postoupil do semifinále místo nás.

Branky: Hájek Matěj 4x, Holubovský

Čimelice/Mirovice B - SK Nový Knín 0:5

Zápas o páté místo byl opět jednoznačný, naši hráči si s chutí zastříleli.

Branky: Hájek Matěj 3x, Hájek Michal, Smrčina

Nejlepším naším hráčem byl vyhodnocen Michal Hájek

Sestava: Spurný Ondřej - Dusík, Hájek Matěj, Hájek Michal, Holubovský, Hříbal, Konturová, Smrčina, Vandas, Wiedermannová

Turnaj st. žáků (ročník 2003 a ml.)

Výsledky:

Višňová/Obecnice  - Nový Knín 2:0

Pičín - Nový Knín  0:0

Obecnice  - Nový Knín  3:1 (Chaloupka)

Zápas o 7. místo: Rožmitál  -  Nový Knín  3:1  (Nessel)

Naši žáci hráli dobře, v běhání soupeřům stačili, ale bohužel v osobních soubojích bylo znát, že hráči soupeřů byli starší a daleko vyspělejší. Přesto to byly pěkné zápasy.

Sestava: Křivonoska Marek (B) (2004) - Nessel Vláďa (2005), Váňa Štěpán (2004), Vlasák Marek (2005), Dvořáček Matouš (2005), Mašek Mirek (2006), Moulík Filip  (2005), Vlasák Viktor (2004), Soukup Michal (2005), Ballon Tomáš (2005), Chaloupka Aleš (2005).

 

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904