28.01.2014 08:14

MFK Dobříš dorost - SK Nový Knín B 1-5

V prvním přípravném utkání vyhrálo naše béčko nad dorostem MFK Dobříš vysoko 5-1.

Ač silně nekompletní, pomoct museli dva dorostenci z jiných oddílů, hra se mužstvu dařila. Takřka celý poločas to sice nedokázalo brankově potvrdit, ale když dal právě pomáhající Pavel Dedík těsně před přestávkou první gól, převaha se začala už výrazně překlápět na naši stranu. Knínští fotbalisté poté vstřelili ještě čtyři branky, několik šancí přitom nevyužili. Při chuti přitom byl hlavně náš L. Sláma, který nastoupil na neobvyklém místě útočníka. Cenné na utkání přitom bylo vyzkoušení některých fotbalistů z jiných oddílů.

Branky: 2x Pouček, Dedík, Krmela, Sláma

Sestava: Reisser (45. Burian) - Krmela, Burian, Sklenář V., Stočes - Šusta, Vostrý, Pouček, Hausner - Sláma, Dedík, střídal Sklenář J.