Los rozřazovacích turnajů

16.10.2015 10:31

Známe už los pro rozřazovací turnaje starší přípravky, který se hraje v neděli 18. října u Kocáby, a mladší přípravky, která zajíždí ve stejný den na hřiště Spartaku Příbram.

NOVÝ KNÍN

Neděle 18. října od 10 do 14 hodin

(Podlesí, 1.FK Příbram B, Kovohutě, Nový Knín, Březnice)

Týmy se utkají systémem každý s každým v utkáních na 1x20 minut hrubého času.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

10.00         Nový Knín – Podlesí

10.25         Kovohutě - 1.FK Příbram B

10.50         Podlesí – Březnice

11.15         Kovohutě – Nový Knín

11.40         1.FK Příbram B – Březnice

12.05         Podlesí – Kovohutě

12.30         Březnice – Nový Knín

12.55         1.FK Příbram B – Podlesí

13.20         Březnice – Kovohutě

13.45         Nový Knín – 1.FK Příbram B

14.15         ukončení turnaje

 

Mladší přípravka hřiště Spartaku Příbram

Neděle 18. října od 9 do 12.30 hodin

(Sp. Příbram A, Sp. Příbram B, Rožmitál, Nová Ves, Nový Knín, Bohutín, Dublovice, Sedlčany)

Týmy se utkají ve dvou základních skupinách, poté první a druzí ze skupin v semifinále,
třetí a čtvrtí ze skupin o 5.-8. místo. Utkání na 1x16 minut hrubého času.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

            Skup.                                Hřiště 1                                       Hřiště 2

  9.00    A      Sp. Příbram – Sp. Příbram B                    Bohutín – Sedlčany

  9.20    B      Nová Ves – Rožmitál                               Dublovice – Nový Knín

  9.40    A      Sp. Příbram – Bohutín                             Sp. Příbram B – Sedlčany

10.00    B      Nový Knín – Nová Ves                              Rožmitál – Dublovice

10.20    A      Sedlčany – Sp. Příbram                           Bohutín – Sp. Příbram B

10.40    B      Nová Ves – Dublovice                              Rožmitál – Nový Knín

11.00            o 5.-8. (W): B4-A3                                 o 5.-8. (X): A4-B3

11.20            semi. 1 (Y): A2-B1                                 semi. 2 (Z): B2-A1

11.40            o 5. místo: W-X                                      o 7. místo: W-X

12.00            finále: Y-Z                                             o 3. místo: Y-Z

12.30            ukončení turnaje

 

Kontakt

S.K. Nový Knín 1921

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556

Sekretář:
603 801 904