22.08.2020 21:17

Kdo neviděl, neuvěří

Vltavan Hříměžidce -  SK Nový Knín B 7:1 (5:0)

Kdo dnes nezavítal na břeh Slapské přehrady, neuvěří, když uvedeme, že na první pohled jednoznačný výsledek rozhodně neodpovídá průběhu zápasu. To proto, že jsme vlastně až do první branky v naší síti domácím nepůjčili míč, vytvořili jsmě si řadu šancí, které jsme ale neproměnili. Hříměždickým pak stačilo málo, mezi dvacátou a třicátou minutou nám dali prakticky z ničeho tři branky a ve zbývajícím čase už nebylo o co hrát.

III. třída se od letoška hraje podle nových pravidel. V jejích zápasech se může střídat hokejově, takže se do hry dostalo všech čtrnáct našich hráčů. Velice mladý tým, do zápasu se mj. zapojili hned tři teprve patnáctiletí mladší dorostenci, se do hry pustil s chutí, domácím v první čtvrthodině vůbec nepůjčoval míč a také si vytvářel šance, které ale, jak se ukázalo později, trestuhodně zahazoval. Stačila však jediná chyba, krátká malá domů, a Hříměždice doslova z ničeho šly do vedení. Dál jsme pokračovali v pěkném fotbale, jenže znovu jsme své příležitosti nedávali. 

Ve zmíněné desetiminutovce, po dvou rozích a chybě ve středu hřiště, přišly však tři slepené góly domácích a ti se dostali rázem z předchozího útlumu na koně. Ke cti našeho mužstva je ale nutné uvést, že bojovalo, i když dostávalo dál jednu krutou lekci z produktivity za druhou. Po gólech volala zejména střela K. Vostrého, hlavička P. Kramera i následná dorážka L. Kuchaře. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, my jsme opět do zdárného zakončení nedotáhli dvě tři šance, domácí ale ano. O čestný úspěch se zasloužil až v závěru tečovanou střelou L. Kuchař, což bylo ovšem hodně málo s ohledem na to, kolik střeleckých příležitostí jsme si za celý zápas vytvořili.   

Branka. 83. Kuchař L.

Sestava: Reisser - Zorek, Moravec, Diviš, Dopita L. - Soukup M., Kuchař L., Vostrý, Patera - Kramer, Havelka, střídali Farda, Kudrna,Tesař, 

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904