10.09.2022 11:15

FC Višňová - SK Nový Knín 2:2

Ve 4.kole okresního přeboru čekala naše borce cesta k nováčkovi soutěže z nedaleké Višňové. Nováček se do soutěže uvedl velmi dobře. Za tři zápasy nasbíral 4 body po výhře, remíze a jedné prohře. Ševci přijeli po remíze z předchozího kola soutěže se statusem dosud neporaženého týmu a určitě si dál mysleli na prodloužení šňůry zápasu bez porážky. Úvod vyšel skvěle. V osmé minutě využil mokrého trávníku Slunečko, když z přímého přízemní střelou podél zdi překonal překvapeného Boukala. Postupně jsme si vytvářeli další příležitosti, ale ani Kopecký, ani Rada své šance ke smůle našeho týmu využít nedokázali. Naopak na brejkové situace spoléhali domácí. Často využívali svou letní akvizici Laziče, který svou rychlostí a kopací technikou větral naši obranu. Právě on byl strůjcem vyrovnávací branky, kdy utekl po levé straně hřiště a přesně našel hlavu spoluhráče Pinkavy. Rozhodčí ukončil poločas za stavu 1:1. Vstup do druhé půle se zdá být pověstným trnem v patě Ševců. Tak, jako minulý týden jsme i tentokrát inkasovali a čekal nás těžký úkol. Otočit, nebo alespoň vyrovnat skóre proti rozjetému soupeři. Po několika minutách chaosu jsme konečně uklidnili rozehrávku a vytvářeli si střelecké pozice. Jednu z nich dokázal využít loňský nejlepší střelec našeho týmu Stránský. Skvěle využil svou pozici, našel si odražený míč a přízemní střelou na zadní tyč nedal gólmanovi šanci. Bylo vyrovnáno. S blížícím se koncem se začaly kupit chyby na obou stranách. Nejprve děkoval sudímu Jiráň, když si za svůj zákrok vysloužil pouze žlutou kartu a v poslední minutě se arbitr neodvážil odpískat pokutový kop po jednoznačném faulu na mrštného Kramera. Zápas tedy skončil smírně 2:2. I když má remíza mírně nahořklou příchuť, stále zůstáváme neporaženi.

 

sestava: Petřík (b), Pazderka, Šiška, Zorek 46‘, Stočes, Slunečko 79‘, Kopecký 46‘, Rada, Vlasák, Čihák 56‘, Stránský

 

náhradníci: Kramer 56‘, Patera 79‘, Vlasák V. 46‘, Jiráň 46‘

 

střelci: Slunečko (8), Stránský (68)

 

—————

Zpět


Kontakt

SK Nový Knín z.s.

Tyršova ulice 236
Nový Knín
262 03
IČO 42729556


Sekretář:
603 801 904