05.06.2016 19:24

Dvě výhry, jedna prohra

Ml. žáci: Spartak Rožmitál - SK Nový Knín 2:1

Další vyrovnané utkání tentokrát rozhodla naše žalostná koncovka. Za stavu 1:1 jsme totiž měli dvě vyložené šance, jenže jsme je neproměnili a tak nás soupeř potrestal asi osm minut před koncem.

Branka: Mařík Š.

Sestava: Křivonoska, Spurný - Dopita, Hondlík, Hrubý, Mařík Š., Mařík V., Houska, Šefl, Váňa, Vlasák M.

St. přípravka: SK Nový Knín - Obořiště 9:5

První třetinu jsme jednoznačně vyhráli, jenže v další jsme polevili a soupeř stačil vyrovnat. V posledné třetině jsme se vrátili ke své hře a nakonec jsme zaslouženě vyhráli.

Branky: Vlasák M.3, Pavlík 2, Nessel, Souček, Vávra, Rampas

Sestava: Kramer - Beneš, Dopita A., Lang, Kučík, Nessel, Pavlík, Rampas, Špaček, Souček, Vávra, Vlasák M., Záruba

Ml. přípravka: S. Dublovice - SK Nový Knín 6:9

Od samého začátku jsme byli lepším mužstvem a postupně jsme zvyšovali náskok. Potěšili zásahy netradičních střelců - Horáka a Holubovského.

Branky: Hájek Matěj 4, Horák 2, Holubovský, Vítoň, Hájek Michal

Sestava: Spurný O., - Dusík, Hájek Matěj, Hájek Michal, Holubovský, Horák P., Říha, Wiedermannová, Vitoň,